top of page
Ubezpieczam Suwałki
Ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb

UBEZPIECZENIA

Suwałki OC AC NNW ASS
UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE
 • OC ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, obejmujące swoim zakres ochrony szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem tych pojazdów.

 • AC autocasco. Ubezpieczenie to zapewnia finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia, zniszczenia albo utraty ubezpieczonego pojazdu i jego wyposażenia. Szeroki zakres ochrony obejmujący wszelkie ryzyka, możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia zależnie od indywidualnych potrzeb.

 • Assistance. Ubezpieczenie pozwala na uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w awaryjnych sytuacjach na drodze.

 • NNW. To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i osoby znajdujące się z Tobą w pojeździe. Oferta została skonstruowana w taki sposób, byś sam mógł zdecydować o wysokości ubezpieczenia.

 • Auto Szyby. Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim pojeździe w przypadku ich uszkodzenia

 • Ochrona Prawna. Jako kierowca, jesteś nieustannie narażony na nieprzewidziane zdarzenia związane z posiadaniem i użytkowaniem pojazdu, a tym samym na pojawienie się problemu natury prawnej

 • Zielona Karta.

 • Zalanie, pożar, przepięcie czy kradzież nie są rzadkością. Z odpowiednim ubezpieczeniem mieszkania lub domu nie musisz się martwić. Dzięki odszkodowaniu odtworzysz utracony majątek. Ubezpieczenie zapewnia kompleksową ochronę nieruchomości oraz jej wyposażenia.

 

domek ubezpiecz
UBEZPIECZENIE MIESZKAŃ i DOMÓW
ochrona rodziny NNW
UBEZPIECZENIE
NNW
Ochrona wczasy
UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE
 • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje bardzo szeroki zakres ryzyk. Ponadto, gdy zdecydujesz się na oferowane przez nas ubezpieczenie NNW, zaskoczą Cię nieskomplikowane procedury i bardzo korzystna cena.

 • Ubezpieczenie turystyczne w podróży. Podstawą każdej dobrze zaplanowanej wycieczki jest plan awaryjny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – zachorowania, pobytu w szpitalu, czy zagubienia bagażu. Ubezpieczenie w podróży to Twój plan awaryjny na tego typu sytuacje. Niezależnie od tego, czy podróżujesz turystycznie, czy służbowo,

bezpieczny rolnik
UBEZPIECZENIE
ROLNE
Uprawy bezpiecznie
UBEZPIECZENIE
UPRAW
 • Ubezpieczenie Gospodarstwa Rolnego jest kierowane przede wszystkim do rolników (osób fizycznych), w posiadaniu których znajduje się gospodarstwo rolne.

 • Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 65% składki opłaci budżet Państwa. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy.

Ubezpieczenie obowiązkowe i dobrowolne dopasowane do Twoich potrzeb
Godziny otwarcia i lokalizacja
Lokalizacja

CH Carrefour

ul. Kościuszki 103

16-400 Suwałki

info@walukiewicz.com

Tel: 537 076 700

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek

od 9:00 do 17:00

Sobota 

od 10:00 do 14:00

Napisz do nas

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page